REVOLUTION patirčių žemėlapis

REVOLUTION festivalis apims senamiestį ir skirtingas lokacijas. Dešimtys skirtingų vietų kvies naujoms patirtims.

Patirčių žemėlapio renginių sąrašas nuolat pildosi.

Left Parallax Background Element
Right Parallax Background Element

Festivalio vietos

Performansas „Vandens kūnas”

„Bokšto SPA“ svečiai gegužės 22-24 dienomis kviečiami į misterija alsuojančią performanso patirtį vandenyje „Vandens kūnas“.
Patirties atmosferą kurs baseino erdvėje išeksponuoti Rolando Žigonio tapybos kūriniai ir plaukikių grupės atliekamos sinchroninės figūros. Žiūrovai bus pakviesti tapti meditatyvaus performanso dalimi WATSU® ir YUTSU vandens terapijų įkvėptoje improvizacijoje. Ši praktika vyks vandenyje.

Renginio kaina 60 Eur.

Registracija į renginį telefonu arba el. paštu: +370 665 00 666, info@bokstospa.lt

Daugiau

Vanduo – vienas iš kertinių visatos gaivalų. Įvairių pasaulio tautų mitologijose vanduo yra visko pradžia, pirminė visos esaties būklė.

Dažnas atsidūręs vandenyje, sulaikome orą ir leidžiamės į plūduriavimo patirtį, taip atgaiviname pirmykštį jausmą kurį patyrėme būdami dar motinos įsčiose. Tyla tampa apčiuopiama. Nurimę, joje išgirstame širdies plakimą ir su lyg kiekvienu jos dūžiu bekraštėje erdvėje pradedame apčiuopti tyrą, pirminę savęs patyrimo mintį – „AŠ ESU“.

Nežinomybės įsčios tarsi kitas krantas, mitologinė erdvė į kurią išdrįsę įžengti ieškotojai semiasi įkvėpimo ir jį suradę į šiapus atplukdo jau fiziniu pavidalu išreikštus kūrinius ar kryptis. Būtent vandens sukeltas prisiminimas apie savo atėjimą į šį pasaulį tampa analogija kūrybiniam procesui, antrojo gimimo patirčiai.

Kuriam Pirmą NFT

Gegužės 24 d. 15:00 val. Atvykę į šias kūrybines dirbtuves plačiau susipažinsite su šiomis technologijomis, sukursite savo meninį NFT ir patys nuspręsite, ar NFT yra apgavystė, ar nauja kūrybos ekspresija!

Programa:

 • 15:00 – Atsidaro durys
 • 15:15 – 16:00 – Įžanga į Web3 pasaulį | Thomas Tumosa
 • 16:00 – 18:00 – Kuriame kolaboracinę NFT meno kolekciją su AI pagalba

Šioms dirbtuvėms nereikia papildomo pasiruošimo, užtenka turėti telefoną arba nešiojamą kompiuterį. Per kelias valandas nuo pradinuko pavirsite naujausių technologijų ekspertais.

​Nedelskite užsiregistruoti, ribotas vietų skaičius!

Paskutinė vakarienė

Renginys vyks gegužės 22 ir 23 dienomis.

“Paskutinė vakarienė” – tai tikrai ne paskutinė ir ne visai vakarienė – tai performatyvus kulinarinis vakaras, kurio metu istoriniuose požemiuose, apsaugoti nuo griūvančio pasaulio negandų, susirinksime pasaulio pabaigos ritualams ir jų skoniams.

Renginio trukmė: 2 val. Renginio vieta: Restoranas Valdovai

Misterija „Taikos diena”

Gegužės 23 d. 19:30 išskirtinėje Vilniaus erdvėje, Švč. Trejybės Graikų apeigų katalikų bažnyčioje Lietuvos žmonių su negalia sąjunga ir Lietuvos simfoninis pučiamųjų orkestras pristatys socialiai įtraukią misteriją „Taikos diena“.

Misterijos rengėjas – Lietuvos žmonių su negalia sąjunga, režisierius – Saulius Čėpla.

„NODE47 electronics“

„NODE47 electronics“ yra senovinių kineskopų televizorių atnaujinimo ir modifikavimo dirbtuvės, teikiančios kineskopinės vaizdo įrangos nuomos paslaugas renginiams ir parodoms.

Kineskopų monitorių sienos, atskiri kineskopų monitoriai, platus pasirinkimas senovinių 80-ųjų ir 90-ųjų metų televizorių, galinčių atkurti praktiškai bet kokį šiuolaikinį vaizdo formatą, televizorių įrenginiai, kuriuos galima sujungti tiesiogiai prie VJ darbo stalo, kineskopų ekranų montavimas į beveik bet ką – turime visko, kas suteiks jūsų pagrindinei scenai papildomo efekto.

Taip pat siūlome ir 8 bitų žaidimų konsolę, su kuria žaisti norės – visi. Apie tai, ką bus galima pamatyti instaliacijoje:

 • Siužetą apie Vilniaus puotas ir vakarėlius dovanoja Donatas Jokūbaitis aka Rūstus gids. Jis yra gidas, istorinių blevyzgų rašinėtojas, knygos “Mėlynas kraujas: Įtakingiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminės.” bendraautorius.
 • Trumpai apie siužetą. Nuo pat seniausių laikų žmonės mėgo švęsti. Per tris minutes perbėgsime per kelių šimtų vilniaus puotų istoriją. Pamatysime ar toli nubėgome ir ko gero suprasime, kad linksmintis norime lygiai taip pat, kaip ir senaisiais laikais, o posakis nuo mūsų stalo jūsų stalui turi labai senas šaknis.

Maloniai kviečiame aplankyti šią instaliaciją bare „Slojikai“, Vokiečių g. 18A, Vilnius.

Darbo laikas: Gegužės 22 d. – 18:00 – 02:00, gegužės 23 d. – 18:00 – 02:00, gegužės 24 d. – 18:00 – 04:00.

Tvarių renginių valdymo hakatonas

„Tvarių renginių valdymo hakatonas“ skirtas spręsti neatidėliotinas aplinkosaugos ir socialines dilemas, su kuriomis susiduria renginių organizatorių industrija. Jis siekia paskatinti bendradarbiavimą ir išradingumą, kad būtų kuriami tvarūs renginių planavimo ir vykdymo sprendimai.

Renginių organizatorių konferenciją „Revolution – Event Organizisers Summit 2024“ lydintis hakatonas vyks gegužės 21-24 d. jaukioje „CreateCulture“ erdvėje Karmelitų g. 5, vos už kelių žingsnių nuo Vilniaus rotušės.

Hakatono esmė – kilnus tikslas: paskatinti naujoves renginių organizavimo srityje. Pasitelkiant technologijų, duomenų analizės ir kūrybinių idėjų galią, hakatonu siekiama sumažinti renginių poveikį aplinkai. Dalyviai bendradarbiaus siekdami nustatyti pagrindines tobulintinas sritis, pavyzdžiui, energijos vartojimo efektyvumo didinimą, atliekų mažinimą, tvaraus tiekimo skatinimą ir bendruomenės įsitraukimo skatinimą.

Kartu jie ieškos išradingų sprendimų, kaip įveikti šiuos iššūkius.

Tris dienas truksiančioje inovacijų ir bendradarbiavimo kelionėje planuojama:

 • Gegužės 21 d: pradžia: pradinis susitikimas ir komandos formavimo sesija.
 • Gegužės 22-23 d: Intensyvus komandinis darbas, sesijos su mentoriais ir specialūs pristatymai, skirti įkvėpti ir paaiškinti.
 • Gegužės 24 d: Komandos pristato savo rezultatus, išrenkami nugalėtojai ir įteikiami apdovanojimai.

Sekite Facebook renginį kuriame bus pateikiama visa svarbi informacija.

Prisijunkite prie mūsų ir drauge nutieskime kelią renginiams, kurie yra ne tik ekologiškai tvarūs, bet ir socialiai atsakingi.

Spektaklis, poetinis vyksmas ``Vakaras P``

Renginio laikas: Gegužės 23 17:00 ir Gegužės 24 17:00

Renginio vieta: BeerHouse (Mėsinių g. 4, Vilnius)

Renginys – NEMOKAMAS.

Teatras P– profesionalių menininkų trupė, pirmuosius žingsnius pradėjusi tipenti 2010 metais, kurianti poetinio vyksmo spektaklius vaikams ir jaunimui, kur lietuvių poezija persipina su autobiografinėmis aktorių istorijomis, bei gyvai atliekama muzika. Spektakliai dažniausiai rodomi netradicinėse erdvėse: bibliotekose, aktų salėse, kiemuose, galerijose, kur būtent šis žanras (poetinis vyksmas) geriausiai atsiskleidžia. Misija– nešti poezija tiems, kurie jos neskaito. Spektakliams būdinga žaismė, humoras ir autentiškas ryšys su žiūrovais.

„Vakaras P“, tai spektaklis– poetinis vyksmas, supintas iš Gintaro Grajausko poezijos, autobiografinių istorijų, dainų ir vieno šokio.

Šiame spektaklyje, jaunosios kartos aktoriai Balys Ivanauskas ir Artūras Dubaka meistriškai pasakoja istorijas, naikindami ribas tarp buitinio pasakojimo ir poezijos, taip kurdami savitą lietuvio paveikslą, kuris pilnas ironijos, juoko ir linksmų nuotykių.

„Bene geriausia, ką yra tekę matyti šiame žanre.“– poetas Gintaras Grajauskas.

Apie kūrėjus:

 • Balys Ivanauskas – aktorius, režisierius, aktyviai dirbantis keliuose Lietuvos teatruose (Stalo teatre, Juozo Miltinio dramos teatre, Kauno miesto kameriniame teatre ir kt.), keli spektakliai nominuoti auksiniams scenos kryžiams. Taip pat kūrėjas užsiima pedagogine veikla– dėsto scenos kalbą vizualinio teatro studentams. Teatro P įkūrėjas.
 • Artūras Dubaka – aktorius, kompozitorius, dainų autorius ir atlikėjas, pelnęs ne vieną apdovanojimą už savo kūrybą. Be darbo teatre yra dar ir organizacijos Gydytojai klounai narys. Teatro P įkūrėjas

Renginys yra idėjų ir tendencijų festivalio ,,REVOLUTION’’ dalis.

KARINA PANINA ``Ne savo batuose``

Karina Panina – Drabužių dizainerė bei skulptorė

Kiekvienas mano kūrybinis procesas prasideda nuo minties, kuri mane jaudina konkrečiu momentu, vėliau tai minčiai ieškau vizualaus jau egzistuojančio objekto iš kasdienybės, kuris galėtų užkoduoti tos minties simbolinę prasmę. Parodoje pristatysiu savo naujausios kolekcijos ,, Ne savo batuose” dalies drabužų ekspoziciją.

Vienu iš pagrindinių kolekcijos tikslų tampa, ant drabužio issimėčiusių detalių dinamikos pagalba, kelti žiūrovui klausimą: kiek juos pasimetimas, išėjimas iš stabilios būsenos motyvuoja, o kiek yra destruktyvus ir išbarsto kaip žmogų. Pritaikydama Lego kaladėlės vaizdą drabužio konstrukcijai, ieškau novatoriškų drabužio detalių jungčių, kuriu autentiskų siluetų kostiumus. Kolekcijos leitmotyvu tampa Lego kojas primenantys batai, kurie viena vertus sukibę su Lego plokštuma vaizduoja stabilumą, tačiau iš tiesų jais vaikštant stabilumas pranyksta.”

Ekspoziciją sudarys Lego kaladėlės įkvėpti kuriniai, kurie vietomis vaizduojami tiesiogiai, o kai kur suabstraktėja iki daugybės padėvėtų drabužių detalyčių. Ekspoziciją papildys ir kiti šios temos gvildenimo periodu sukurti objektai.

 • Ekspozicijos laikai: Gegužės 23d ir 24d nuo 10:00 iki 17:30.
 • Ekspozicija rasite: Vilniaus rotušės pirmas aukštas.

IEVOS DŪDAITĖS koncertas

“Muzika pasirinko mane, o aš ją. Jei myli savo pašaukimą, tai ne darbas. Bet esi geras tiek, kiek genialus kiekvienas tavo pasirodymas.” – Ieva Dūdaitė

Gegužės 23 dieną 18val. kviečiame į restoraną „STIKLIAI“ (esant poreikiui staliukų rezervacija telefonu +37052649580) išgirsti vienos talentingiausių ir charizmatiškiausių Lietuvos pianisčių – Ievos Dūdaitės.

 • Programos trukmė: apie 45 min.
 • Programą sudarys žymiausi klasikiniai kūriniai fortepijonui, Ludovico Einaudi kūryba ir pop hitai.
 • Pasirodymas yra konferencijos REVOLIUTION dalis, atvykimas laisvas.
 • Renginio vieta: Restoranas ,,Stikliai’’
 • Renginio laikas: Gegužės 23d 18:00

Taigi Cirkas – Midnight Case (Vidurnakčio Byla)

Tai yra šiuolaikinio cirko spektaklis, kuris gali būti atliktas kiek lauke, tiek viduje. Midnight Case pasiklydusio savo mintyse trumpos vasaros nakties metu žmogaus istorija, perteikta akrobatikos kalba.

 • Atlieka: Konstantin Kosovec
 • Rez.: Elena Kosovec
 • Muzika: Jūra-Elena Šedytė, Niklas Patchsburg.
 • Trūkme: 15min.
 • Renginio vieta: Rotušės aikštė
 • Pasirodymo laikai: Gegužės 23d. 12:30 ir 17:30

Kontaktai

Kilus klausimams dėl dalyvavimo Revolution patirčių žemėlapyje
galite kreiptis:

El. pašto adresu – T.paknys@rekurai.lt

Tel. Nr. +37069994701