RENGINIŲ VEDĖJŲ MEISTRIŠKUMO KONKURSAS

Paraiškos priimamos iki sausio 26 d.

Vedate renginius, tačiau vis dažniau pagalvojate apie tarptautinę karjerą? Tai jūsų šansas!
Renginių vedėjų meistriškumo konkurso nugalėtojas turės neeilinę galimybę stažuotis su „Masters in Moderation” komanda bei pademonstruoti savo meistriškumą REVOLUTION festivalyje Lietuvoje!

Konkurse gali dalyvauti ir patyrę renginių vedėjai, ir talentingi naujokai, siekiantys pripažinimo tarptautinėje rinkoje.

15 talentingiausių pretendentų bus pakviesti į profesinius meistriškumo mokymus, kuriuos ves patyrę „Masters in Moderation“ ekspertai-moderatoriai.

3 dalyviai turės galimybę įgytas žinias pritaikyti praktikoje – REVOLUTION festivalio metu, Vilniuje. Prieš renginį ir jo metu bendradarbiaujant su profesionaliais moderatoriais.

RENGINIŲ VEDĖJŲ MEISTRIŠKUMO KONKURSAS

PARAIŠKOS PRIIMAMOS IKI SAUSIO 26 D.
Paraiškas siųskite iki sausio 26 d.
15 atrinktų kandidatų dalyvaus meistriškumo seminare
3 finalininkai moderuos REVOLUTION festivalį
REKŪRAI CEO

Aurimas Kamantauskas

Kaip renginių organizatoriai, esame atsakingi už renginių raidą, naujas koncepcijas, formas, turinį ir žinią, kurią savo kūrybiniais sprendimais perduodame auditorijai. Būtent nuo renginio vedėjo talento priklausys, kaip bus perduota mūsų žinia ir ką publika parsiveš namo. Taigi, kiekvienas klientas ar renginių organizatorius ieško geriausio šeimininko, kuris šį darbą atliktų nepriekaištingai. Žinoma, greta kokybės reikia ir naujų veidų. Šis renginių vedėjų meistriškumo konkursas talentų – labai svarbi REVOLUTION festivalio dalis.

Organizuodamas didžiausią renginių rinkos suvažiavimą noriu suburti novatoriškus kūrėjus ir tendencijų ekspertus, kurie pasidalintų savo įžvalgomis. Svarbu užmegzti dialogą, burti aktualias panelines diskusijas, apžvelgti geriausias renginių idėjas ir apdovanoti geriausius renginių organizatorius bei jų vedėjais.

Tad nekantriai laukiu talentingų renginių vedėjų iš viso pasaulio, atvykstančių į Vilnių prisistatyti, įgyti vertingos tarptautinės patirties ir supažindinti auditoriją su pagrindiniais  idėjų ir tendencijų festivalio REVOLUTION herojais bei renginiais. Maloniai kviečiame jus užmegzti ryšį su auditorija ir padėti skleisti REVOLUTION žinutę.

MASTERS IN MODERATION CEO

Jan-Jaap In der Maur

„Masters in Moderation“ siekia, kad susitikimai ir renginiai būtų aukščiausio lygio. Skatindami daugiau bendravimo, įsitraukimo ir naujų formatų, visada ieškome ir naujų talentų. Padedame kiekvienam, turinčiam gabumų moderuoti. Mentoriavimas – mūsų būdas prisidėti prie industrijos judėjimo į priekį. Smagu, kad atradau tokį partnerį kaip REVOLUTION, atvirą naujiems veidams scenoje.

MASTERS IN MODERATION CEO

Jan-Jaap In der Maur

„Masters in Moderation“ siekia, kad susitikimai ir renginiai būtų aukščiausio lygio. Skatindami daugiau bendravimo, įsitraukimo ir naujų formatų, visada ieškome ir naujų talentų. Padedame kiekvienam, turinčiam gabumų moderuoti. Mentoriavimas – mūsų būdas prisidėti prie industrijos judėjimo į priekį. Smagu, kad atradau tokį partnerį kaip REVOLUTION, atvirą naujiems veidams scenoje.

NAUDINGA INFORMACIJA

KAS JŪSŲ LAUKIA

Jūs parodysite save visai renginių industrijai, įgysite teorinių ir praktinių žinių, padėsiančių jums tapti moderatoriumi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkoje.  Meistriškumo mokymai ir praktinė patirtis vieno progresyviausių festivalių scenoje, padės atrasti naujas karjeros aukštumas

Turėsite galimybę ne tik pademonstruoti savo įgūdžius pasauliui, bet ir tapti „Masters in Moderation” komandos nariu.

SVARBIAUSIOS DATOS

Dalyvių paraiškos priimamos iki 2024 m. sausio 26 d.

Meistriškumo seminaras vyks 2024 m. gegužės 21 d.

3 geriausi kandidatai bus pakviesti moderuoti idėjų ir tendencijų festivalyje REVOLUTION. Atrinkti moderatoriai ruošis 22 d., o festivalį moderuos gegužės 23 ir/arba 24 d.

PARAIŠKŲ PATEIKIMAS

Dalyvio paraiška turi būti išsiųsta iki 2024 m. sausio 26 d. 23.00 val. Paraiškas siųsti el. pašto adresu info@mastersinmoderation,com.

Paraiškoje turi būti pateikta:

 • Gyvenimo aprašymas „Microsoft Word” doc. formatu (išsilavinimas, moderatoriaus darbinė patirtis ar bet kuri kita patirtis, kuri, jūsų nuomone, padeda renginio vedėjui);
 • Vaizdo įrašas (1–2 min., anglų k.), kuriame jūs kaip vedėjas įgarsinate įžangą: „Sveiki atvykę į 2024 m. idėjų ir tendencijų festivalį REVOLUTION. Tai renginys, kurio tikslas –  sudrebinti tarptautinių susitikimų ir renginių industriją ir pakeltį ją į kitą lygį. Mes tai darome pristatydami viską, kas inovatyviausia ir progresyviausia, bei nebijodami eksperimentuoti ir suteikdami šansą naujokams, tokiems kaip aš, įgyti patirties. Aš esu… (nurodykite savo vardą) ir šiandien aš būsiu jūsų moderatorius.
  (Pastaba: būkite entuziastingi, tarsi kalbėtumėte REVOLUTION scenoje);
 • Motyvaciją, kodėl manote, kad jūs galite būti geriausias renginio vedėjas;
 • Kas, jūsų manymu, yra „didžiojo saiko siela“;
 • Nuotrauką, kurioje (pageidautina) esante ant scenos.
TAISYKLĖS

Be paraiškos pateikimo, yra keletas papildomų taisyklių:

 • Jūs puikiai kalbate anglų kalba (nors ji galbūt ir nėra jūsų gimtoji kalba);
 • Turite daugiausiai 5 metų moderatoriaus darbo patirtį savo šalyje ir (beveik) neturite tarptautinės patirties;
 • Jūs galite padengti savo kelionės į Vilnių išlaidas;
 • 2024 m. gegužės 21-24 dienomis galite būti Vilniuje.