KONKURSAS

REVOLUTION AWARDS 2023

Apdovanojimuose bus pagerbti geriausių idėjų autoriai, renginiai bei jų organizatoriai. Tik 9 žingsniai, kurie priartins jus prie pripažinimo renginių industrijoje.

Paraiškos konkursui priimamos iki 2023 m. kovo 24 d.

SHORTLIST

B2B RENGINYS:
 • Telia VIP Gyvai/ Telia VIP Live (Kompanija: Telia)
 • Nature Gallery (Kompanija: Skudras Metropole; Dont Panic)
 • Company teambuilding (Kompanija: Bonusevents.lt)
B2C RENGINYS:
 • Performance H2O (Kompanija: Lietuvis)
 • Comic Con Baltics (Kompanija: Comic Con Baltics)
KONFERENCIJA:
 • Business summit EBIT (Kompanija: Confinn UAB)
 • Klaipėda Manifesto: Blue Economy Conference (Kompanija: Klaipėda ID)
 • Comic Con Baltics (Kompanija: Comic Con Baltics)
MIESTO ŠVENTĖ:
 • Fluxus festival 2022 (Kompanija: BĮ “Kauno menininkų namai”)
 • Courtyard festival 2022 (Kompanija: BĮ “Kauno menininkų namai”)
 • Gypsy Fest Vilnius (Kompanija: Lietuvos romų bendruomenė)
VIDINIS ĮMONĖS RENGINYS:
 • CPVA festival of senses (Kompanija: Centrinė projektų valdymo agentūra)
 • “Getjet Airlines Winter Festival” (Kompanija: MB Pramogų pasaulis (UNITED Events)
 • A&A party / Flight (Kompanija: Lietuvis)
FESTIVALIS:
 • Naktinis krepšinis (Kompanija: KTU FSA ‘‘InDi‘‘)
 • Comic Con Baltics (Kompanija: Comic Con Baltics)
 • Fluxus festival 2022 (Kompanija: BĮ “Kauno menininkų namai”)
KULTŪRINIS RENGINYS:
 • Nature Gallery (Kompanija: Skudras Metropole; Dont Panic)
 • Courtyard festival 2022 (Kompanija: BĮ “Kauno menininkų namai”)
 • Kultūra į kiemus (Kompanija: BĮ (“Kauno menininkų namai”)
PARAMOS RENGINYS:
 • Renginių triptikas: 1) „Ateik barščių, paremk Ukrainą“ Vilnius; 2) „Ateik barščių, paremk Ukrainą“ Kaunas ir 3) „Ukrainiečių dienos“ Vilnius
 • RADAROM! (Kompanija: ,,LRT’’, „Blue/Yellow“, „Laisvės TV“, „1K fondas“ ir „Stiprūs kartu“)
Left Parallax Background Element
Right Parallax Background Element

Nominacijų kategorijos

B2B renginys

B2C renginys

Konferencija

Įmonės vidinis renginys

Festivalis

Miesto šventė

Kultūrinis renginys

Paramos renginys

Vertinimo komisija

janette

Janette Haukland

„Norwegian Promotion Group” verslo plėtros direktorė
Janebjo

Janne Björge Renginių

„Meta” erdvėje strategas
stamm

Michaella Stamm

Verslo komunikacijos agentūros SABIC partnerė
Natali

Natali Chyzhova

Ukrainos renginių agentūros „Plombir” direktorė
janm

Jens Oliver Mayer

Renginių tendencijų ekspertas
margarita

Margarita Aļabjeva-Vaišļa

Tvarumo ekspertė
Alba Montheli

Alba Montheli

„Bang Agency” turinio vadovė
noroot

Jan Kubinec

AV MEDIA EVENTS direktorius
jurate zuolyte

Jūratė Žuolytė

M360 ir Delfi Kultūra redaktorė
Živilė Kropaitė Basiulė

Živilė Kropaitė Basiulė

Televizijos, radijo laidų ir renginių vedėja

Kontaktai

Kilus klausimams dėl apdovanojimų galite kreiptis:

El. pašto adresu – T.paknys@rekurai.lt

Tel. Nr. +37069994701

TAISYKLĖS

SVARBIAUSIOS DATOS
 • 2023 m. kovo 1-15 d.: Paraiškų pateikimo laikotarpis (ankstyvojo pateikimo mokestis: 100 EUR) 
 • 2023 m. kovo 16-24 d.: Paraiškų pateikimo laikotarpis (vėlyvojo pateikimo mokestis: 200 EUR) 
 • 2023 m. kovo 27 d.: Trijų geriausių projektų kiekvienoje kategorijoje – konkurso finalo dalyvių paskelbimas interneto svetainėje
 • 2023 m. balandžio 5 d.: Konkurso finalininkų vieši renginių pristatymai (į finalą patekusių paraiškų teikėjai turės galimybę įtikinti aukštos kvalifikacijos tarptautinę žiuri, kad yra verti apdovanojimo. Visi dalyviai ir svečiai kviečiami dalyvauti gyvuose projektų pristatymuose ir susipažinti su geriausiais renginių kūrybiniais sprendimais)
 • 2023 m. balandžio 6 d.: apdovanojimų ceremonija
BENDROSIOS TAISYKLĖS IR NUOSTATOS
 1. Visi konkursui pateikti renginiai turi būti įgyvendinti ir užbaigti nuo 2022 m. kovo 1 d. iki 2023 m. kovo 1 d. Konkursui gali būti teikiami komerciniai arba nekomerciniai renginiai, kuriuos organizuoja bet kurioje pasaulio vietoje įsikūrusios renginių industrijos įstaigos, įskaitant renginių agentūras, ryšių su visuomene ir komunikacijos agentūras, reklamos agentūras, interneto agentūras, verslo įmones, viešąsias įstaigas, asociacijas, nevyriausybines ir pelno nesiekiančias organizacijas ir kt.
 2. Jei renginį sukūrė daugiau nei vienas autorius (agentūra, įmonės skyrius, laisvai samdomas kūrėjas ir t.t.), renginį pristatančią paraišką gali pateikti tik viena šalis, o paraiškos teikėjas turi dėl to iš anksto susitarti su kitomis susijusiomis šalimis. Jei to paties renginio paraišką pateikia du skirtingi dalyviai, priimama tik pirmoji paraiška (pagal laiko žymą).
 3. Paraiškos teikėjas prieš teikdamas paraišką turi gauti renginio užsakovo ar teisėto savininko sutikimą teikti renginį konkursui. Konkurso organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu paprašyti pateikti raštišką tokio sutikimo patvirtinimą. 
 4. Paraiška bus laikoma pateikta tik tada, kai tinklalapyje www.wearerevolution.lt esančioje internetinėje formoje bus visiškai užpildyti visi reikalingi laukai, įkelta reikalinga medžiaga ir atlikti visi būtini mokėjimai, laikantis paraiškos pateikimo terminų. Pateiktos paraiškos atšaukimas ar pašalinimas iš konkurso nėra galimas.
 5. Visos paraiškos turi būti pateiktos naudojant internetinę formą www.wearerevolution.lt/#apdovanojimai.
 6. Kiekvienas renginys gali būti teikiamas konkursui vienoje arba keliose (bet ne daugiau kaip trijose) kategorijose.
 7. Po paraiškos pateikimo ir jos priėmimo patvirtinimo, gauto iš konkurso organizatoriaus, jokia papildoma medžiaga nepriimama. Pasibaigus terminui, pateiktos medžiagos koreguoti negalima. 
 8. Paraiškos, kuriose pateikiama ne visa informacija ir neužbaigta medžiaga ir kurios nėra apmokėtos, negalės dalyvauti konkurse.
 9. Konkursui pateiktas paraiškas vertins tarptautinė komisija ir oficiali konkurso kalba yra anglų kalba. Todėl visa konkurso paraiškoje esanti informacija ir medžiaga turi būti pateikta anglų kalba (išversta ir/arba sutitruota), jei nenurodyta kitaip.
 10. Pareiškėjas yra atsakingas dalyvio mokesčių sumokėjimą ir bus laikomas atsakingu už dalyvavimą konkurse. Už indėlį į pateiktą projektą gali būti įvertintos kelios šalys. Prieš baigdami teikti paraišką, įsitikinkite, kad visos prie projekto įgyvendinimo prisidėjusios šalys yra nurodytos jūsų paraiškos formoje.
 11. Biudžetinės įstaigos savo renginių paraiškas konkursui gali teikti nemokamai.
 12. Jei dėl nuo UAB„ReKūrai LT“ nepriklausančių priežasčių konkursui pateikta paraiška nebus įvykdyta, paraiškos teikimo mokestis nebus grąžinamas.
 13. Paraiškos gali būti pateikiamos su papildoma vaizdo medžiaga. Projekto pavadinimas turi būti nurodytas originalo kalba ir anglų kalba.
 14. Visa su paraiška teikiama informacija ir kita medžiaga turi būti pateikta, o paraiškos teikimo mokesčiai sumokėti iki 2023 m. kovo 24 d. 17.00 val.
 15. Renginiai vertinami ir apdovanojami kaip visuma, remiantis jų koncepcija, vykdymu ir planavimu, nepaisant to, kokį vaidmenį atlieka juos pateikusi agentūra, įmonė ar organizacija.
 16. Kiekvienoje konkurso kategorijoje bus apdovanoti tik absoliutūs kategorijos nugalėtojai. 
 17. Ceremonijos metu apdovanojimas įteikiamas tik paraišką pateikusiam / paraiškos teikimo mokestį sumokėjusiam dalyviui, neatsižvelgiant į paraiškos teikimo formoje nurodytą organizuojančių agentūrų ar kitų šalių skaičių.
KATEGORIJOS
 1. Konkursui pateiktos paraiškos bus vertinamos šiose kategorijose:
 2. B2B renginys – Renginys ar kampanija, skirta verslo ryšiams užmegzti ir stiprinti: mugės, diskusijos, seminarai, verslo vakarėliai, parodos ir kt.
 3. B2C renginys – Renginys ar kampanija, skirta galutiniam vartotojui, pavyzdžiui, parodos, asmeninės šventės, vestuvės ir kt.
 4. Konferencija – Geriausias konferencijos renginys, nepriklausomai nuo temos, vietos, dydžio ir tikslinės auditorijos.
 5. Įmonės vidinis renginys – Bet koks verslo renginys, organizuojamas siekiant apdovanoti, pagerbti, įtraukti ar šviesti darbuotojus.
 6. Festivalis – Bet koks renginys muzikos, kino, meno, maisto, šokio ar kultūrinių tradicijų tematika. Tai gali būti vienkartinis arba pasikartojantis renginys, kuriame dalyviams siūlomi įvairūs užsiėmimai, pasirodymai ir atrakcijos. 
 7. Miesto šventė – Savivaldybės ir (arba) jos organizuojami vieši renginiai, įskaitant šventes, koncertus, festivalius, parodas, paradus, meno renginius ir kt.
 8. Kultūrinis renginys – Visi renginiai, kuriais skatinama kultūra, įskaitant paradus, meno parodas, muzikos ar šokių renginius, festivalius, muges, teatrus ir kt.
 9. Paramos renginys – Nekomercinis renginys, skirtas surinkti paramą ar labdarą ne pelno siekiančiai organizacijai ar konkrečiam pelno nesiekiančiam tikslui.
PARAIŠKŲ VERTINIMAS
 1. Konkursui pateiktas paraiškas vertins tarptautinė komisija, sudaryta iš skirtingų sričių specialistų.
 2. Komisijos nariai kiekvieną konkursui pateiktą paraišką vertins balais nuo 1 iki 10. Paraiškos vertinamos pagal šiuos kriterijus:
  • Renginio kūrybiškumas ir inovatyvumas;
  • Renginio rezultatai ir pasirinktų priemonių efektyvumas;
  • Renginio tvarumas;
  • Renginio dalyvių įtraukimas;
  • Renginio viešinimas ir rezonansas;
  • Projekto pristatymas.
 3. Konkurso komisija paraiškas vertins iki 2023 m. kovo 26 d. Trys geriausiai įvertintos paraiškos kiekvienoje kategorijoje bus paskelbtos tinklalapyje www.wearerevolution.lt ne vėliau kaip 2023 m. kovo 27 d. 
 4. Trys geriausiai įvertinti ir į finalą atrinkti projektai kiekvienoje kategorijoje jų teikėjų turi būti pristatyti 2023 m. balandžio 5 d. vyksiančios konferencijos „Revolution“ metu. Renginių pristatymai turi trukti ne ilgiau kaip 3 minutes ir turi būti atlikti anglų kalba. 
 5. Pranešėjai gali laisvai pasirinkti savo projekto pristatymo formatą, tačiau finalo dalyvių prašoma projektą pristatyti gyvai (ne tik vaizdo įrašu) ir atsakyti į komisijos klausimus. 
 6. Į konkurso finalą atrinktų projektų prezentacijos turi būti atsiųstos iki 2023 m. balandžio 3 d. 17 val. organizatorių nurodytu el. paštu. El. laiške turi būti nurodyta 1) kategorija 2) paraiškos autorius 3) projekto pavadinimas 4) kontaktinis asmuo. Atsiųstos PPT prezentacijos pavadinime turi būti nurodyta kategorija, projekto pavadinimas, paraiškos autorius.
 7. Konkurso komisija pasilieka teisę prireikus keisti konkurso taisykles.
 8. Konkurso organizatorius gali atmesti pateiktus projektus, kurie žeidžia tautinius ar religinius jausmus, diskriminuoja kurią nors socialinę grupę arba skatina neteisėtą veiklą.